Sahne önü Mojo Bariyer

Kiralık Sahne Bariyeri - Mojo Bariyer

Sahne önü Bariyeri (Mojo Bariyer)

Kiralık Sahne Bariyerleri sahne ve seyirci arasına konumlandırılan bariyerlerdir. Sahne önü bariyerleri Türkiye`de Mojo bariyer olarak bilinmektedir oysa ki mojo sahne önü bariyeri imalatı yapan bir firmanın markasıdır. Sahne önü bariyerleri (Front Stage Barriers ) yapıları gereği itmek ve çekmek sureti ile hareket ettirilemez, kalabalığın mutlak itaat etmesi gerektiği her yerde kullanılabilir. Kiralık Sahne bariyerleri (Mojo bariyer) Güvenlik personeline kesin ve geniş bir kontrol imkanı sunar.

Sahne Bariyerleri konumlandırma şekline göre seçilmelidir.

Sistem 1 ( Basic System ) : Kalabalığın yoğun olmadığı organizasyonlarınızda sahne önü bariyeri konumlandırma tipidir.

Sistem 2 ( Finger System ) : Kalabalığın orta yoğunlukta olduğu organizasyonlarda kullanılır. Güvenlik personeli için daha fazla çalışma alanı bırakarak seyircilerin daha hızlı ve güvenli şekilde yönlendirilebilmesini sağlar.

Sistem 3 ( Breakwater ) : Kalabalığın yoğun olduğu organizasyonlarda kullanılır. Dalga kıran benzetmesi yapılabilir sahne bariyerleri konumlandırması kalabalığın basınc gücünü azaltır. Farklı sahne tasarımına imkan tanır. Güvenlik personeline seyirciyi daha fazla ve hızlı şekilde kontrol etme imkanı tanır.

Sistem 4 ( Trap System ) : Kalabalığın üst seviyede olduğu organizasyonlarda kullanılması gereken konumlandırma tipidir. Güvenlik personeli çalışma alanını genişletir ve üst seviyede kontrol imkanı tanır. VIP Seyirci alanı bırakılabilmesini sağlar.

Sistem 5 ( Closed System ): Mixer ve Küçük sahneler için kullanılan sahne önü bariyer sistemidir. Çeşitli alanlar içinda kullanılabilir.

Sahne Bariyeri kiralama teklifi almak için tıklayınız.

Referanslarımızdan bazıları